אורן אלימלך | צילום: פייסבוק
פרסומאי, מבעלי 'גל-אורן-לרנר'

איש הפרסום של 2018 במגזר החרדי הוא אורן אלימלך, מבעלי משרד 'גל אורן לרנר'.

אורן אלימלך, (40, רעננה) ירש מאביו את משרד הפרסום 'אורן' ולאחר מכן מיזג אותו עם משרד הפרסום 'גל', שהיה בין היתר בשליטתו של בני גל ונוהלה על ידי בנו מאיר, שרק לאחרונה מכר את חלקו באתר 'בחדרי חרדים'.

יחד הם יצאו לדרך חדשה תחת השם 'גל אורן bsd'. המשרד תפס את מקומו כאחד המובילים בתחום הפרסום במגזר החרדי. עם הזמן התמזגו עוד משרדי פרסום ל'גל אורן', ובינואר האחרון הצטרף משרד היח"צ לרנר.קום לקבוצת גל אורן, יחד עם משרד הפרסום החרדי 'אגס'. הקבוצה מעניקה שירותי פרסום ויח"צ, אסטרטגיה ודיגיטל למגוון לקוחות.

הפעילות החדשה של הקבוצה מחולקת כעת לשתיים, כאשר ישנה הפרדה בין הפרויקטים עבור המגזר החרדי ובין אלו שמיועדים לציבור הדתי לאומי, כאשר המשרד 'גל אורן bsd' מספק שירותי פרסום למגזר החרדי והמשרד 'גל אורן לרנר' מספק שירותי פרסום ויח"צ למגזר הדת"ל. הדבר נעשה לאחר סקר שוק, שבחן את המאפיינים של הצרכנים מהמגזרים השונים, וממנו עלה כי פעילות מפוצלת תוכל למקסם את היעילות עבור כל מגזר.

למרות שנכון לעכשיו, משרד הפרסום המוביל במגזר החרדי הוא עדיין 'בולטון פוטנציאל', השומר על קהל לקוחות אמין ומבוסס, ניתן לומר בוודאות, כי 2018 הייתה השנה של אורן אלימלך שבכישרון רב ידע לנווט וליצור שיתופי פעולה בתחום הפרסום והיח"צ.

למעשה, איש ניהול אמיתי צריך לדעת מתי צריך לחבר ומתי צריך לפצל, ובדבר הזה אורן אלימלך עשה את העבודה המושלמת בשנת 2018. השפעתו הישירה והעקיפה על הכלכלה החרדית הייתה רבה, בין אם בפרסומות שקבעו דפוסי צריכה אצל הציבור החרדי ובין בקמפיינים פוליטיים שניהלה הקבוצה במערכת הבחירות המוניציפאלית האחרונה.

ביזנעס בוואטסאפ
ביזנעס בוואטסאפ