ישראל גורט
מייסד חברת הסייבר Reflectiz

ישראל גורט, (27, בני ברק) חסיד בכל רמ"ח איבריו ושס"ה גידיו, מייסד חברת הסייבר 'רפלקטיז' (Reflectiz) וגאון סייבר עולמי.

גורט, החל את דרכו המקצועית לפני מספר שנים כעובד בחברת פיתוח תוכנה, כאשר את כל הידע המקצועי שלו הוא רוכש בעצמו ותוך כדי עבודה. גורט למד שפות תכנות שונות ועם הזמן התפתח לתחומים נוספים בעולם האינטרנט והסייבר.

כך הצליח במהלך הזמן למצוא פירצות אבטחה חמורות ביותר בתוכנת הדואר האלקטרוני מבית גוגל – ג'ימייל, ובאתרי חברות פייסבוק, מייקרוסופט וחברות רבות נוספות. בכל המקרים שלח גורט את המידע על הפירצות שמצא לחברות השונות, מה שזיכה אותו בשבחים רבים, כשהבולט מביניהם הוא המקום ה-22 ב'קיר התהילה של גוגל'.

בנוסף, קיבל גורט פרסים כספיים רבים כאות תודה מחברות הענק להן סייע, ובעיקר: הצעות עבודה רבות. הוא עצמו, לא חיפש עבודה והשקיע את הכסף שהרוויח בחברת הסייבר אותה הקים Reflectiz – מוצר ש'סורק' אתרי אינטרנט, ופועל באמצעות בינה מלאכותית וניתוחי ביג-דאטה, זאת, על מנת לספק תמונת מצב כוללת על האתר. המוצר סורק גם את הטכנולוגיות העקיפות הפועלות ברקע של האתר, מה שמאפשר לנטר אירועי אבטחה, פרטיות, הטמעה, כמו גם כלים נוספים המייעלים את האתר.

גורט משמש כמנהל טכנולוגיה ראשי (CTO) בחברה שהקים יחד עם שותפו עידן כהן, גאון אינטרנט ישראלי. בתחילת השנה סיימה חברת הסייבר שלו סבב גיוס של מיליון דולר והיא עומדת בפני גיוס נוסף שיתחיל בקרוב. כיום מעסיקה החברה הממוקמת בעיר רמת גן עשרה עובדים, ומעניקה שירותי אבטחת מידע וסייבר לגופים עסקיים כבנקים וגופים פיננסים שונים. היקף המכירות של החברה צומח במהירות לאורך הזמן, ומקורבים לגורט אומרים כי זו ממש לא התחנה האחרונה שלו.

למעשה, אם מסתכלים על עולם ההייטק והסייבר החרדי, הרי שגורט במעשיו מוכיח, כי אפשר להיות במקום ה-22 בקיר התהילה של גוגל, וגם להישאר חסיד נאמן עם פלאפון כשר. גורט הוא אחד מחלוצי ההייטק החרדי והוא משפיע בצורה ישירה ועקיפה על כל חרדי העובד במקצועות ההייטק.

ביזנעס בוואטסאפ
ביזנעס בוואטסאפ