איתי רובין
מבעלי 'רם ישראל'

ארבעת השנים האחרונות מאז נכנס שר האוצר, משה כחלון, לתפקיד שר האוצר התאפיינו באי-וודאות מוחלטת בשוק הנדל"ן כשלא מעט יזמים נכנסו לסחרור כלכלי בגלל שלא צפו מראש את התנודות הדרסטיות בשוק.

על רקע זה בולט היזם איתי רובין, הבעלים של חברת 'רם ישראל' יחד עם שותפו יניב מידן, שהצליחו לזהות בזמן הנכון את הכיוון של שוק הנדל"ן והחליטו לפני מספר שנים כאסטרטגיה עסקית להתמקד בשוק הנדל"ן המסחרי, לצד פרויקטים ענקיים של התחדשות עירונית. כל זאת, במקביל להקמת פרויקט קרית דז'יקוב ויזניץ בבית שמש.

'רם ישראל' מקימה בימים אלו את המרכז המסחרי הענק 'השדרה' במע"ר בית שמש, שהוא המרכז המסחרי החרדי הגדול ביותר שנבנה אי פעם עבור הציבור החרדי.

העובדה שרוב שטחי המסחר נמכרו כבר לבעלי עסקים (רבים מהם בעלי עסקים בבית שמש) ולמשקיעים (שזיהו כאן הזדמנות השקעה מוצלחת), מוכיחה עד כמה מאמינים אלו בהצלחת הפרויקט. במקביל, רכשה לאחרונה 'רם ישראל' מגרש נוסף המיועד להיות המרכז המסחרי של רמת בית שמש ד' – מה שהפך אותה לשחקן מרכזי בתחום הנדל"ן המסחרי.

וזה לא רק נדל"ן מסחרי. בתחום ההתחדשות העירונית מחזיקה 'רם ישראל' בצבר פרויקטים עליהם עתידים להיבנות כ – 8,000 יח"ד בהרצליה, ירושלים, קרית גת ועוד – כשהיא מצליחה לנהל בו זמנית מספר גדול של פרויקטים, הודות ליתרון הכלכלי של החברה שנחשבת לאחת האיתנות בתחום.

ביזנעס בוואטסאפ
ביזנעס בוואטסאפ