חננאל מנת
מנכ"ל 'מקסיקו ישראל'

הצעיר החרדי המבטיח של שוק ההתחדשות העירונית בישראל.

התחדשות עירונית ותמ"א 38 הן הדרכים הרלוונטיות ביותר להתמודד עם משבר הדיור הלאומי. מדובר בדרך שבסופו של דבר עוזרת גם לבעלי הדירות (שמקבלים בדרך כלל תוספת של 50% לדירתם) גם ליזמים (שגורפים רווח ובצדק) וגם מוסיפה עוד כמה יחידות דיור למאגר הלאומי. אז אמנם ישנה עלות עבור שיפוץ והרחבת הדירות, אך מנגד הערך הסופי שלהן, עולה בעשרות אחוזים.

ב-2014 הקימו חננאל מנת וחיים סאבא, את חברת 'מקסיקו ישראל' כשלוחה של עסקי משפחת סאבא ממקסיקו, והצליחו להתבסס כמובילים בתחום ההתחדשות העירונית והתמ"א בישראל.

לחברה גב כלכלי חזק מאוד בעקבות עסקי המשפחה במקסיקו, ולכן זוכה החברה לאמון רב של כל הגורמים והגופים הפיננסיים בארץ.

משפחת סאבא ממקסיקו היא אחת המשפחות היהודיות העשירות באמריקה הלטינית. המשפחה תורמת לישיבות וכוללים ונחשבת כאחת התורמות 'הכבדות' לישיבות של בני עדות המזרח ולמוסדות רפואה וחסד רבים.

החברה, תחת ניהולו של חננאל מנת מקדמת פרויקטים רבים ומצויה בעיצומה של בניה במספר פרויקטים ובזמן הקרוב תחל בביצוע של שלשה פרויקטים נוספים במרכז ובירושלים. לחברה בנוסף פרויקטים רבים בשלבי תכנון שונים כאשר בעיקרם פרויקטים גדולים של פינוי בינוי בסה"כ החברה מקדמת, מתכננת ומבצעת כ – 2000 יחידות דיור בירושלים וברחבי הארץ.

חננאל מנת, ניחן בכישורים רבים ויכולת חיזוי שמובילים אותו להצלחה המטאורית, ואת חברת 'מקסיקו ישראל' לאחת החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית במדינת ישראל.

חננאל מאמין ומשקיע בהון אנושי מקצועי ובעלי ניסיון, מעורבותו האישית בכל פרט בפרויקטים, האצלת הסמכויות ומרחב התמרון שהוא נותן לכל אנשי הצוות המקצועיים, – ממנף ומייעל את ארגון וניהול החברה – לצעירה, גמישה, ונמרצת.

תחזיות הרווח של החברה עד כה, משקפים את הצמיחה המהירה, ומצעידים את החברה לעתיד מזהיר.

ביזנעס בוואטסאפ
ביזנעס בוואטסאפ