שמוליק דרילמן
מייסד ובעלים, סוכנות הדיגיטל WeBetter

שמואל דרילמן מחלוצי האינטרנט החרדי, מנהל את סוכנות הדיגיטל הגדולה במגזר "וויבטר". החברה של דרילמן מתמחה בשיווק ופרסום דיגיטלי והיא קיימת כבר כמה שנים, כאשר יש לה לקוחות מכל שכבות האוכלוסיה.

כחלק מפעילות החברה, הם עשו מהפכה שקטה בניהול קמפיינים למוסדות הלימוד להשכלה גבוהה, כאשר גם האוניברסיטה העברית וגם אוניברסיטת תל אביב, משתמשים בשירותי וויבטר על מנת להגיע לציבור החרדי. אנשי וויבטר ידועים כמומחים בשיווק ופרסום דיגיטלי, ואכן יש תוצאות.

בשנת המס החולפת, פרץ דרילמן גבול חדש, כאשר הביא את קמפייני ה"מצ'ינג" למגזר החרדי. כך למשל, הצליחו לאסוף בהתרמת בזק לחסידות בעלזא למעלה משמונה מיליון שקלים, לארגון 'ידידים' הצליחו לגייס למעלה משלושה מיליון שקלים בשיטת המצ'ינג, ולארגוני עטרת קדושים, נווה דקלים, נוקדים ועוד, למעלה ממיליון שקלים לכל אחד מהם.

בחודשים האחרונים, גבולות המצ'ינג יצאו מוויבטר, אל עבר שאר סוכנויות הדיגיטל של המגזר. כך ניתן למנות את הקמפיין המוצלח במיוחד של מעייני הישועה (למעלה מ-13 מיליון ש"ח), וקמפיין המצ'ינג של ישיבת רש"י, כמו גם קמפיין מצ'ינג של חסידות סאטמר בניו יורק לטובת אסירי צווארון לבן.

בכל מקרה, פורץ הדרך בנושא, מי שהביא את טכניקת המצ'ינג למגזר ואף השיג תוצאות טובות במיוחד, הוא שמואל דרילמן.

ביזנעס בוואטסאפ
ביזנעס בוואטסאפ